KSSERVICE-2

Magazynier – wynagrodzenie do 3 550 zł brutto – bez UDT

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Jeśli posiadasz:

uprawnienia na wózki widłowe (nie muszą być z UDT) – to jesteś Kandydatem, którego szukamy. Fajnie, jeśli dodatkowo masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i potrafisz obsługiwać skaner.

Pracując z nami zyskujesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne 3550 zł brutto (podstawa + premia)
  • nawet do 200 zł dodatku za pracę w nocy
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • szansa na zdobycia cennego doświadczenia
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia u naszego Klienta
  • wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste zasady współpracy

Twoimi zadaniami będą:

przeładunki towaru na magazynie i obsługa skanera.

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
System Premiowy