Magazynier z uprawnieniami UDT/ wolne weekendy/ Łódź

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Elastyczne godziny pracy
Świetna lokalizacja
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę

Zadania na tym stanowisku to:

  • załadunek, rozładunek towarów,
  • kierowanie wózkiem widłowym niskiego składowania

Szukamy osoby, która wyróżnia się:

  • uprawnieniami UDT na wózki widłowe wraz z doświadczeniem
  • gotowością do pracy w systemie dwuzmianowym

A my w zamian zaoferujemy Ci:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze (14-22,22-6)
  • wynagrodzenie wynoszące: 19zł brutto/h
  • wolne weekendy – pracę od poniedziałku do piątku
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze!!

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów , firmy z siedzibą w Łodzi, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami UDT

lokalizacja: Nowe Sady/Łódź