KSSERVICE-2

Masz dosyć pracy na trzy zmiany? Dołącz do nas!

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Kogo szukamy?

Kandydatów z uprawnieniami na wózki widłowe z UDT, również nie posiadających doświadczenia.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Rozładunek i załadunek towaru, wydawanie towaru dostawcom i rozmieszczanie materiału na magazynie to będą Twoje główne zadania.

Co otrzymujesz w zamian?

  • umowę o pracę od zaraz i perspektywę długofalowej współpracy
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + wysoką premię miesięczną
  • atrakcyjną premię roczną
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14/14-22
  • transport do pracy m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Pabianic i Poddębic, Konstantynowa Łodzkiego
  • szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • opiekę koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Wysokie wynagrodzenie
Opieka lekarska
Umowa o pracę
Trzynasta Pensja
Darmowy Transport
System Premiowy