+
KSSERVICE-2

Mechanik do utrzymania ruchu – 15,00 euro/h – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Mechanik do utrzymania ruchu – 15,00 euro/h – Praca w Belgii

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało wykonywanie przeglądów technicznych maszyn tj. wózki widłowe, ładowarki teleskopowe czy podnośniki nożycowe. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za prace konserwatorskie i naprawę silników Diesla, instalacji LPG czy układów hydraulicznych. Bardzo ważne będzie przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Kwalifikacje

Oczekujemy wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku mechanika lub elektromechanika. Mile widziana będzie znajomość naprawy maszyn takich jak wózki widłowe, platformy robocze czy podnośniki jak i sama wiedza na ich temat. Niezbędnym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem.

Oferta

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę, dwutygodniowy urlop wakacyjny jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie jest organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii. Dodatkowo za polecenie Nam drugiej osoby możliwy bonus pieniężny!

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja