Mechanik (naprawa maszyn) – od 16 euro brutto/h – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii.

Jeden z naszych Klientów jest belgijską firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizuje się w sprzedaży, wypożyczaniu, naprawie wózków widłowych marki TOYOTA czy LINDE oraz dystrybucji części do nich. Zakład pracy znajduje się w miejscowości Diest w Belgii. Specjaliści pracujący dla naszego Klienta zajmują się naprawą wspomnianych wózków widłowych, ale również silników Diesel i LPG, podnośników koszowych i nożycowych, ładowarek teleskopowych oraz układów hydraulicznych.

Główne zadania:

  • wgląd techniczny i naprawa maszyn
  • utrzymywanie maszyn w ruchu
  • konserwacja maszyn

Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie jako mechanik/ elektromechanik
  • Twój poziom znajomości języka angielskiego jest komunikatywny
  • możesz wyjechać do Belgii swoim samochodem
  • jesteś osobą sumienną, samodzielną i przedsiębiorczą

  • umowę o pracę
  • stawkę 16 euro brutto/h
  • 13. pensję – premię roczną
  • za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni) 150 euro netto
  • wsparcie polskiego koordynatora na terenie Belgii