Mechanik utrzymanania ruchu – elastyczne godziny pracy

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Elastyczne godziny pracy
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie zajmujemy się rekrutacją dla nowootwartej elektrociepłowni, znajdującej się w Stanowicach (okolice Gorzowa Wielkopolskiego). Firma zajmuje się produkcją palletu drzewnego, a jej głównym celem jest wytwarzanie energii w sposób, który jak najbardziej minimalizuje emisje dwutlenku węgla.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu.

Co oferujemy ze swojej strony?

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę
  • System zadaniowy (ty układasz swój grafik i decydujesz ile poświęcisz czasu na powierzone Ci zadania)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System premiowy w wysokości 15%!
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole! 🙂

Co oczekujemy od Ciebie ?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP E1 (powyżej 1KV) E2 powyżej (50KV)
  • Wiedzy technicznej, zanjomości budowy maszyn oraz umiejętności czytania schematów

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i diagnostyka maszyn
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i nadzorowanie prawidłowej eksploatacji urządzeń
  • Konserwacja i okresowe przeglądy prewencyjne maszyn

Zależy Ci na dobrej pracy, z godnym wynagrodzeniem, w przyjaznej firmie, w której nie będziesz marnował swojego potencjału?

Nie czekaj ani chwili dłużej,wyślij do nas swoje CV! 🙂