Polska, Szczecin, Zachodniopomorskie Mechanik Utrzymania Ruchu w Szczecińskim Porcie - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Mechanik Utrzymania Ruchu w Szczecińskim Porcie

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Wysokie wynagrodzenie
Opieka lekarska
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy
Międzynarodowa Firma

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy jako Technik Utrzymania Ruchu
  • potrafisz spawać met. TIG oraz posiadasz stosowne uprawnienia
  • posiadasz wiedzę w zakresie elektryki (mile widziane) oraz uprawnienia dozorowe

Dołącz do nas! Otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji oraz premie (kwartalne, roczne, uznaniowe)
  • opiekę zdrowotną

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw, remontów i przeglądów maszyn
  • utrzymanie maszyn w ruchu
  • spawanie metodą TIG
  • wdrażanie „dobrych praktyk” w zakresie eksploatacji maszyn
  • prace porządkowe