Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Młodszy Specjalista ds. utrzymania ruchu​ w Aleksandrowie Łódzkim!

Planujesz rozwój swojej kariery zawodowej? Posiadasz doświadczenie na magazynie wraz z uprawnieniamu UDT na wózki widłowe?

⇒ W takim razie,dołącz do naszego zespołu i zyskaj cenne doświadczenie!

Twoje przyszłe zadania:

  • Pomoc przy gospodarce magazynowej cześci zamiennych
  • Tworzenie opisów cześci
  • Pomoc przy digitalizacji dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone z Tobą podczas spotkania
  • system premiowy (miesięczny oraz roczny – 13 pensja)
  • darmowy transport do zakładu mieszczącego się w Aleksandrowie Łódzkim

Nie czekaj! Aplikuj!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Tel: 506 561 604