Polska, Szczecin, Zachodniopomorskie Montaż elementów stalowych - praca od 6:00 do 16:00 - Szczecin - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service
+

Montaż elementów stalowych – praca od 6:00 do 16:00 – Szczecin

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Montaż elementów stalowych – praca od 6:00 do 16:00 – Szczecin

Elastyczne godziny pracy
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
Szkolenia
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Kogo szukamy?

Idealny kandydat posiada umiejętność obsługi elektronarzędzi typu wiertarka/wkrętarka oraz nie ma problemu z odczytywaniem rysunku technicznego, na podstawie którego będzie wykonywał/a zlecone prace montażowe (skręcanie, nawiercanie itp.).

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku – wszystkiego Cię nauczymy, a przez pierwszy okres czasu możesz liczyć na wsparcie doświadczonego pracownika.

 

Co w zamian gwarantujemy?

Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową przez pierwsze 2 miesiące, z możliwością późniejszego podjęcia współpracy bezpośrednio z naszym Klientem (potraktuj to jako okres próbny, sprawdź się i zostań na dłużej :))

Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 22 zł/h brutto + 150% kwoty podstawowej w przypadku pracy w godzinach nadliczbowych. 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 – ze względu na zwiększoną ilość zamówień pracę można rozpocząć już od 6:00. 

Czekamy na Ciebie w Dobrej Szczecińskiej – dojedziesz do nas autobusami linii 105 i 121.