Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – nr certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną pozycją w branży produkcyjnej w Dobrej Szczecińskiej,

szukamy osoby do pracy na stanowisku PRACOWNIKA PRODUKCJI – MONTER TRANSFORMATORÓW!

Obowiązki na stanowisku:

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej,
  • prace pomocnicze w procesie produkcji,
  • obsługa elektronarzędzi (np. lutownica) i pomiarowych (np. suwmiarka),
  • praca siedząca, niewymagająca wysiłku fizycznego,
  • nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy przeszkolenie na stanowisku!

Zapewniamy:

  • umowę o pracę, od pierwszego dnia,
  • wynagrodzenie w wysokości 4242 zł – 5300 zł brutto,
  • do 15% premii uznaniowej,
  • dodatki za polecenia pracowników,
  • dodatki za prace w porze nocnej,
  • 25 minutowa płatna przerwa w trakcie pracy,
  • płatny urlop oraz badania lekarskie na koszt pracodawcy,
  • zapewniona odzież robocza.

Wymagamy:

  • gotowości do pracy 3 – zmianowej (6:00 – 14:00 ; 14:00 – 22:00 ; 22:00 – 6:00),
  • rozwiniętych umiejętności manualnych,
  • pracowitości i dokładności.