Polska, Łódź, Łódzkie MONTER - wolne weekendy i EKSTRA wynagrodzenie! - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service
+

MONTER – wolne weekendy i EKSTRA wynagrodzenie!

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

MONTER – wolne weekendy i EKSTRA wynagrodzenie!

Elastyczne godziny pracy
Umowa o pracę
Szkolenia
Trzynasta Pensja
Darmowy Transport
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim i poszukujemy osób na stanowisko:

Monter

lokalizacja: Aleksandrów Łódzki, łódzkie

 

Zacznijmy od tego, co możemy Ci zaoferować!

Umowa o pracę pewnie nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Z nami będziesz pracować w pełnym wymiarze na dwie zmiany – ale tylko od poniedziałku do piątku!

Weekendy możesz spędzać tak, jak lubisz najbardziej.

Nie wierzymy w ,,pechową trzynastkę” – jeśli Ty tak, to zmienimy Twoje nastawienie za pomocą trzynastej pensji. Brzmi dobrze? A może być lepiej, bo do solidnej miesięcznej podstawy otrzymasz miesięczną premię. Jeśli będziesz chciał spędzić z nami więcej czasu, to extra Cię za to wynagrodzimy.

Jeżeli nie jesteś z Aleksandrowa Łódzkiego to nic stracongo! Pomożemy Ci z dojazdem z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

 

W czym możesz nam pomóc?

Twoim zadaniem będzie wykonywanie operacji procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu – mówiąc wprost – montaż.

 

Jakie mamy wobec Ciebie oczekiwania?

W wykonywaniu wyżej wymienionych prac na pewno pomoże Ci znajomość układów elektrycznych, umiejętność czytania rysunku technicznego oraz zdolności manualne.