KSSERVICE-2

Obsługa maszyn CNC – 2300 netto miesięcznie – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Obowiązki:

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem MAZAK, obróbka metalowych elementow za pomocą frezarki, wykonywanie pomiarów kontrolnych (suwmiarka,mikrometr) oraz przeprowadzanie kontroli jakości wykonywanych elementów.

Oczekujemy:

Doświadczenia na stanowisku operatora maszyn CNC z oprogramowaniem typu MAZAK, znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, możliwośći wyjazdu do Belgii samochodem.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 17,00 euro brutto za godzinę dodatkowo nadgodziny płatne 150%, zapewniamy również liczne benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej jak i zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja