KSSERVICE-2

Oklejanie samochodów – praca w Belgii – wynagrodzenie od 13,50 euro

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opis stanowiska

  • przedstawianie Klientom możliwych rozwiązań/typów oklejania pojazdów
  • przygotowanie samochodów do procesu oklejania
  • demontaż oraz montaż folii
  • weryfikacja jakości oklejonych pojazdów
  • praca w siedzibie u Klienta

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w oklejaniu pojazdów
  • wykształcenie lub doświadczenie techniczne
  • znajomość języka w stopniu umożliwiającym komunikację
  • zręczność, pracowitość, zorientowanie na szczegóły
  • możliwość wyjazdu własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości od 13,50 euro brutto za godzinę
  • nadgodziny płatne 150 % stawki podstawowej
  • trzynastą pensję, prywatną opiekę medyczną, wparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja