Oborniki, Polska, Wielkopolskie OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ W OBORNIKACH WLKP! OFERUJEMY TRANSPORT PRACOWNICZY - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ W OBORNIKACH WLKP! OFERUJEMY TRANSPORT PRACOWNICZY

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z,o,o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży stalowej i budowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Linii Produkcyjnej!

Sprawdź, czy ta oferta jest skierowana do Ciebie!

  • posiadasz chociaż minimalne doświadczenie w pracy produkcyjnej?
  • jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym?
  • chciałbyś podjąć współpracę na dłużej?

W takim razie nie masz na co czekać i już dziś aplikuj na stanowisko Operatora Linii Produkcyjnej!

Jak możemy Cię nagrodzić za współpracę?

  • Umową o pracę, bo z nami nie musisz się o nic martwić!
  • Proponujemy Ci wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • A premia? Naturalnie, że tak!
  • Oferujemy Ci również możliwość skorzystania z transportu pracowniczego z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Murowanej Gośliny i Rogoźna – brzmi ciekawie?
  • Co ważne – u nas będziesz miał możliwość poszerzenia swoich kompetencji

Jakie będą Twoje zadania?

  • kontrola procesu produkcji
  • obsługa linii produkcyjnej

​Zadań nie ma zbyt wiele, ale liczymy na Twoje pełne zaangażowanie we współpracę z nami!