Operator maszyn (branża rolnicza): 13eur brutto/h + premia – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Wykazujesz się doświadczeniem jako operator maszyn ?

Interesujesz się zagadnieniami technicznymi, a także swobodnie rozmawiasz w języku angielskim! Idealnie – aplikuj!

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia:

  • wynagrodzenie nawet do 13 euro brutto/h, które zwiększa się dzięki premii zmianowej
  • czeki żywieniowe
  • możliwość realizacji nadgodzin!

Pracując w weekend bądź w nocy również otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie z tego tytułu!

Ponadto:

  • pomagamy zorganizować zakwaterowanie,
  • przyznajemy kartę paliwową i dodatek: 100 euro brutto/ miesiąc za podwożenie innego pracownika
  • a nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwać polskojęzyczny koordynator.

Zakres obowiązków

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiadać głównie za:

  • ustawianie i regulację linii,
  • kontrolę jakości,
  • prace na linii produkcyjnej
  • zarządzanie podległym zespołem.