Operator maszyn (branża rolnicza) – nawet 14 euro brutto/h i dodatki – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
Kwaterunek

Wykazujesz się doświadczeniem jako operator maszyn ?

Interesujesz się zagadnieniami technicznymi, a także swobodnie rozmawiasz w języku angielskim? Idealnie – nie czekaj, aplikuj!

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia! Wynagrodzenie do 14 euro brutto/h, które zwiększa się dzięki premii zmianowej, czeki żywieniowe oraz możliwość realizacji nadgodzin!

Pracując w weekend bądz w nocy również otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie z tego tytułu!

Ponadto pomagamy zorganizować zakwaterowanie, przyznajemy kartę paliwową i dodatek: 100 euro brutto/ miesiąc za podwożenie innego pracownika.

Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwać polskojęzyczny koordynator.

Zakres obowiązków:

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiadać głównie za ustawianie i regulację linii, kontrolę jakości, prace na linii produkcyjnej, a także zarządzanie podległym zespołem.

Wystarczy że:

  • możesz wykazać analogiczne doświadczenie
  • posiadasz długotrwałe okresy zatrudnienia w swoim życiorysie
  • komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Cb problemu
  • masz samochód, którym możesz wyruszyć do Belgii!

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.