Operator maszyn (branża rolnicza) – nawet 2200 euro brutto/mies. – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Poleceń
Kwaterunek

Wykazujesz się doświadczeniem jako operator maszyn w branży spożywczej?

Interesujesz się zagadnieniami technicznymi, a także swobodnie rozmawiasz w języku angielskim? Idealnie – nie czekaj, aplikuj!

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie ustalane według posiadanego doświadczenia, premię zmianową, czeki żywieniowe oraz możliwość realizacji nadgodzin!

Ponadto pomagamy zorganizować zakwaterowanie, przyznajemy kartę paliwową i dodatek: 100 euro brutto/ miesiąc za podwożenie innego pracownika.

Pracę w nocy i w weekendy honorujemy dodatkowym wynagrodzeniem!

Nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwać polskojęzyczny koordynator.

Zakres obowiązków:

Nasz klient, jest jednym z wiodących producentów nawozów mineralno – organicznych.

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiadać głównie za ustawianie i regulację linii, kontrolę jakości, wypełnanie dokumentów, a także za zarządzanie podległym zespołem.

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.