Polska, Łódź, Łódzkie Operator maszyn - Łódź - praca dla Ciebie! - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Operator maszyn – Łódź – praca dla Ciebie!

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Elastyczne godziny pracy
Świetna lokalizacja
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn –  pracownik pomocniczy

Firma mieści się w Łodzi

Zadania na tym stanowsku:

  • prace pomocnicze na dziale metalu
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika

Oferujemy:

  • zatudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 3000zł brutto
  • możliwość pracy w soboty
  • rozwój w nowoczesnej firmie
  • opiekę koordynatora

Z nami zdobędziesz doświadczenie cenione na rynku pracy!

Poszukujemy osoby która:

  • posiada wiedzę techniczną lub doświadczenie w obsłudze maszyn
  • jest gotowa do podjęcia pracy od zaraz

Aplikuj jeśli jesteś zaintresowany zatrudnieniem na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6).