KSSERVICE-2

Operator maszyny wytwarzającej profile metalowe – wynagrodzenie od 12,50 euro brutto/h – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny wytwarzającej profile metalowe
  • wyjmowanie gotowych elementów z maszyny produkcyjnej
  • kierowanie wózkiem widłowym
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek na miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,50 euro brutto/h
  • nadgodziny płatne 18,75 euro brutto/h
  • trzynastą pensję, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • kartę paliwową, dodatek amortyzacyjny oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja