Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

Nasz obecny Klient zajmuje się produkcją nawozów mineralnych i chętnie zatrudni doświadczoną na produkcji osobę, chętną do podjęcia pracy na stanowisku:

Operator maszyn produkcyjnych

Zakres zadań na stanowisku:

  • ustawianie parametrów maszyn
  • kontrola prawidłowości procesów produkcyjnych
  • konserwacja maszyn
  • praca przy monitorze i na terenie hali produkcyjnej

Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Dodatkowym atutem w procesie rekrutacji będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem!

Oferujemy Ci:

  • polską umowę o pracę w ramach oddelegowania i możliwość zatrudnienia na podstawie kontraktu belgijskiego po 6 miesiącach
  • stawkę zaczynającą się od 16€/h brutto
  • dodatek zmianowy – 13% stawki podstawowej

Firma oferuje również dodatki w postaci:

 ◈ czeków żywnościowych 3,55 euro za przepracowany dzień (wkład własny 1,09 euro)

 ◈ dodatku za pracę w nocy – 75 euro brutto/ dzień

 ◈ dodatku za pracę w weekend – 50 euro brutto/ dzień

Dodatkowo, zapewniamy pomoc ze strony naszej Agencji w postaci:

 ✅ wsparcia przy dopełnianiu formalności i uzupełnianiu dokumentów

 ✅ zapewnienia zakwaterowania w niskiej cenie

 ✅ karty paliwowej w celu wyrównania kosztów dojazdu

 ✅ dodatków za polecenie innych pracowników

 ✅ dodatków za podwożenie innych pracowników