Operator Reachtruck (Magazynier) – 12 euro/h – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terenie Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego (Operatora Wózka Widłowego Wysokiego Składowania).

Jeśli poszukujesz:

  • stabilnego zatrudnienia w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • możliwości nawiązania długoterminowej współpracy
  • stawki godzinowej 12 euro brutto/h
  • licznych dodatków pozapłacowych

Dołącz do nas! Wystarczy, że:

  • potrafisz obsługiwać wózek widłowy typu reachtruck
  • masz doświadczenie jako magazynier
  • komunikujesz się w języku angielskim

Obowiązki:

  • będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac magazynowych oraz obsługę wózka widłowego wysokiego składu.