Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Oferujemy pracę na magazynie na terenie Belgii, zarówno dla Pań jak i dla Panów!

  • masz możliwość wyjazdu własnym autem
  • komunikujesz się w języku angielskim
  • posiadasz pierwsze doświadczenie w pracach magazynowych
  • jesteś zainteresowany podjęciem pracy na podstawie polskiej umowy o pracę w ramach oddelegowania do Belgii

Zakres zadań na stanowisku to:

  • odbieranie i kompletowanie zamówień
  • kontrola jakości
  • podstawowe prace magazynowe
  • obsługa wózka EPT
  • obsługa skanera
  • przygotowanie towaru do transportu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie skladające się ze stabilnej podstwy oraz dodatków zmianowych – minimum 13€/h brutto!
  • dodatek za polecenie innego pracownika – 215€ brutto!
  • kartę paliwową i dodatek za podwożenie innych – 100€/brutto miesięcznie!
  • 13 pensję
  • pomoc w zakwaterowaniu dla chętnych!
  • wsparcie w języku polskim

Zapraszamy!