Polska, Szczecin, Zachodniopomorskie Operator Wózka Widłowego - 19,50 zł/h + dodatki - podwyżka po 3 miesiacach! - Dąbie - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Operator Wózka Widłowego – 19,50 zł/h + dodatki – podwyżka po 3 miesiacach! – Dąbie

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Świetna lokalizacja
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Naszym Klientem jest firma będąca międzynarodowym dostawcą nowoczesnych rozwiązań dla branży energii wiatrowej. Naszego Klienta wyróżnia 35 lat istnienia na rynku, wiedza i doświadczenie przy projektowaniu, produkcji i dystrybuowaniu turbin wiatrowych.

Aktualnie, do oddziału firmy znajdującego się w Dąbiu poszukujemy osoby z uprawnieniami zezwalajacymi na obsługę wózka widłowego.

Zaoferujemy Ci:

  • umowę o pracę już od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie w wysokości 19,50 zł/h brutto
  • dodatki: 0,50 zł brutto za godzinę i 170 zł miesięcznie (za samą obecność)
  • po 3 miesiącach awans na wyższe stanowisko i podwyżka!
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego w pracach magazynowych
  • transport towaru na linie produkcyjne
  • rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach

Oczekujemy:

  • uprawnień zezwalających do obsługi wózka widłowego UDT (WJO I lub II)
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • odpowiedzialności, zaangażowania i chęci podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu