+

Operator Wózka Widłowego – praca w systemie 12-godzinnym

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Operator Wózka Widłowego – praca w systemie 12-godzinnym

Wysokie wynagrodzenie
Opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286.

Klient, dla którego aktualnie prowadzimy rekrutację to firma z branży energetycznej zajmująca się produkcją pelletu drzewnego. Głównym celem naszego klienta jest wytwarzanie energii w sposób, który minimalizuje emisję dwutlenku węgla.

Aktualnie firma otwiera elektrociepłownię w kolejnej lokalizacji: Stanowicach (ok. Gorzowa Wielkopolskiego) i poszukuje pracowników. 

 

Co zyskasz dołączając do grona naszych Pracowników?

Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia. Zaoferujemy Ci na początek atrakcyjne wynagrodzenie, które zwiększy się po okresie próbnym. Oprócz wynagrodzenia podstawowego możesz liczyć również na premie miesięczne w wysokości 15% od stawki podstawowej. 

Elektrociepłownia pracuje od poniedziałku do niedzieli, a nasi pracownicy są podzieleni na zmiany 12-godzinne. Zmiana dzienna odbywa się w godzinach 7:00 – 19:00, a nocna od 19:00 do 7:00. Będziesz pracować w systemie 2 na 2, co oznacza, że po dwóch dniach pracy po 12-godzin otrzymasz kolejne dwa dni wolne. 

 

Co będze należało do Twoich zadań?

Będziesz osobą odpowiedzialną za wykonywanie zleconych prac przy użyciu wózka widłowego. 

 

Oczekujemy:

  • uprawnień zezwalających na obsługę wózka widłowego (UDT) oraz pierwszego doświadczenia
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzinnym).