Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT - Gorzów Wielkopolski - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service
+

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT – Gorzów Wielkopolski

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT – Gorzów Wielkopolski

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy pracowników dla firmy energetycznej, zajmującej się głównie wytwarzaniem pelletu drzewnego. Jest to nowootwarta elektrociepłownia, stawiająca przede wszystkimi na wytwarzanie energii w sposób, który w jak największym stopniu minimalizuje emisję dwutlenku węgla.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora wózka widłowego.

 

Praca u nas polega na sprawnym korzystaniu z wózka widłowego przy zleconyh pracach na terenie elekrociepłowni.

Co możemy Ci zaoferować ?

  • Umowę o pracę 
  • Wysokie wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowym 
  • Po upływnie okresu próbengo liczne podwyżki 
  • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych

Dodatkowo pracując u nas zyskujesz dużo czasu dla siebie! Pracujemy w systemie 4 na 4 ( 4 dni pracy na zmianę dzienną, kolejne 4 dni wolne, następne 4 dni zmiany nocnej)

Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to uprawnienia na obsługę wózka widłowego (UDT)doświadczenia na podobnym stanowisku oraz dyspozycyjności do pracy na zmiany 12-godzinne. 

Czekamy na Ciebie w Stanowicach.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą? Pisz śmiało! Nie zwklekaj! 🙂