Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami! - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service
+

Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami!

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami!

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

We wspóołpracy z nowootwartą elektrociepłownią, znajdującą się w STANOWICACH, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko OPERATORA ŁADOWARKI. Firma specjalizuje się głównie w produkcji pelletu drzewnego, a jej celem jest  wytwarzanie energii w sposób, który w jak największym stopniu minimalizuje emisję dwutlenku węgla. 

 

Pracując z nami zyszkasz...

…  zatrudnienie bazujące na umowie o pracę, w firmie z branży energetycznej. Dodatkowo gwarantujemy wysokie zarobki, wzbogacone o systemem premiowym w wysokości 15%! 

Pracujemy w systemie 4  brygadowym ( cztery dni pracy – cztery dni wolnego) co daje Ci mnóstwo wolnego czasu dla Ciebie i Twojej rodziny! 

Dajemy możliwość rozwoju i podniesienia Twoich kompetencji zawodowych!

A na dodatek posiadamy szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych!

 

Twoja praca będzie polegała na wykonywaniu zleconych zadań, przy użyciu ładowarki kołowej bądź teleskopowej.

 

Jeżeli:

  • cenisz sobie możliwość rozwoju, zyskując przy tym wysokie zarobki,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • jesteś profesjonalistą w tym co robisz i masz uprawnienia do obsługi ładowarek

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!