Praca dla Elektryka/ Elektromontera w Poznaniu – atrakcyjne warunki! – Swarzędz

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Elastyczne godziny pracy
Świetna lokalizacja
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży spożywczej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektryk/ Elektromonter.

Mamy ofertę pracy dla Elektryka!

Jeśli możesz się pochwalić:

  • uprawnieniami E1 do 1 kW (warunek konieczny)
  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego
  • pierwszym doświadczeniem na stanowisku Elektryka/Elektromontera

Poznaj szczegóły!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek instalacji elektrycznej
  • konserwacja i przebudowa instalacji elektrycznej
  • montaż dodatkowych punktów zasilania
  • dobór odpowiedniego zabezpieczenia
  • odczyty urządzeń pomiarowych

Dlaczego warto do nas zaaplikować?

  • oferujemy stabilne zatrudnienie, dlatego zatrudnimy Cię na umowę o pracę
  • doceniamy zaangażowanie – zwiększamy podstawę pensji o premię do 20%
  • zapewniamy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • zyskasz elastyczne godziny pracy – pracujemy od poniedziałku do niedzieli (40h tygodniowo, 2 wybrane dni w tygodniu są wolne)
  • na wstępie otrzymasz kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • mieścimy się w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu – masz możliwość dojazdu do pracy poznańską komunikacją miejską