Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Ze względu na zwiększenie zapotrzebowania w firmie naszego klienta, posiadamy 1 wolny wakat na stanowisko mechanika samochodowego, odpowiedzialnego za montaż haków holowniczych – jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj! 

 

OFERUJEMY 

Wynagrodzenie w wysokości 15,60 euro brutto/h, które będzie wzrastało adekwatnie do Twojego doświadczenia.

Szkolenie stanowiskowe w pierwszych tygodniach pracy – nie wymagamy od Ciebie doświadczenia przy montowaniu haków holowniczych!

Kartę paliwową na dojazdy do pracy – od Ciebie oczekujemy mobilności! 

Pracę w kameralnym zespole w zagranicznej firmie, z możliwością udoskonalenia swoich umiejętności oraz zdobycia większego doświadczenia! 

Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę, już od pierwszego dnia współpracy!

Wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz dalszej współpracy 🙂 

 

Wystarczy, że…

… pracowałeś już z narzędziami charakterystycznymi na stanowisku mechanika samochodowego, bez problemu komunikujesz się w języku angielskim oraz cechujesz się starannością i chęcią do pracy! 🙂 

 

Co zrobić, aby dołączyć do naszego zespołu ? 

Prześlij do nas swoją aplikację, pamiętając o załączeniu aktualnego CV, a my zajmiemy się resztą!