Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Poszukujemy osób zmotywowanych do pracy, z wcześniejszym doświadczeniem na produkcji ( najlepiej spożywczej ), dostępnych do wyjazdu od zaraz !

Wymagamy komunikatywnego języka angielskiego ( bądź niderlandzkiego ) oraz możliwości wyjazdu własnym autem! 

 

Zgłoś się do nas, a zyskasz…

wynagrodzenie wzbogacone dodatkami zmianowymi ( 13,56 euro brutto/h + 0,59 euro brutto/h/ 1,95 euro brutto/h ), zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę, kartę paliwową na dojazdy do pracy, 13. pensję, dodatek za polecenie pracownika, dofinansowanie zjazdów do Polski, a także pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i zakwaterowania w Belgii!

Przez 3 pierwsze tygodnie grudnia odbędą się szkolenia nowych pracowników.

Od 22.12 do 03.01 w firmie obowiązuje przerwa Świąteczna, więc nie musisz się martwić, czy dostaniesz urlop na zjazd do Polski! 

Po powrocie firma rozpocznie nowy sezon ! 🙂 

 

Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną na wyjazd, zwinną i nie boisz się pracy na produkcji – zaaplikuj a my przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki w rekrutacji