Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Poszukujemy osób zmotywowanych do pracydostępnych do wyjazdu od zaraz !

Od Ciebie wymagamy jedynie mobilności lub czynnego prawa jazdy kat. B 🙂 

Komunikatywny język angielski bardzo mile widziany! 

 

Zgłoś się do nas, a zyskasz…

… wynagrodzenie w wysokości 15,6 euro brutto/h(po 6. miesięcznym stażu wynagrodzenie wzrasta do 16,11 euro brutto/h), zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę, kartę paliwową na dojazdy do pracy, 13. pensję, dodatek za polecenie pracownika a także pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i zakwaterowania w Belgii!

 

Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną na wyjazd nie boisz się pracy na produkcji – zaaplikuj a my przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki w rekrutacji