Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Dla naszego klienta, będącego hurtowym sklepem zoologicznym, który specjalizuje się w psiakach, kotkach i małych zwierzątkach, a szczególnie w karmach najwyższej jakości dla naszych kochanych pupilków, poszukujemy pełnych entuzjazmu i dyspozycyjnych osób do pracy przy inwentaryzacjach, na zmiany nocne 2-3 dni w miesiącu! 

Jesteś studentem i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, które będziesz mógł/ mogła wydać na swoje zachcianki bądź zobowiązania? 

Zgłoś się do nas! Zlecenie już w sobotę – 16.10. 

 

Od Ciebie oczekujemy jedynie dyspozycyjności na 10h -12h (8:00- 18:00/20:00)

Twoim zadaniem będzie pomoc w przeniesieniu towaru do nowego magazynui. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia!

 W trakcie pierwszych godzin zapoznasz się ze swoimi obowiązkami i zostaniesz przeszkolony. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej.

 

Dzięki naszej współpracy zyskasz dodatkowy zarobek w wysokości 25 zł brutto/h, co daje 250 – 300 zł brutto za jeden dzień pracy!  Pamiętaj, że jako student przed 26. rokiem życia będzie to kwota, którą dostaniesz do ręki!

 

Załącz cv swojej kolegi i zacznijcie pracę razem – ze względu na fizyczny charakter pracy szukamy mężczyzn! 

Nie zastanawiaj się i aplikuj na naszą ofertę, czekamy na was w naszym zakładzie, znajdującym na Mieszka I w Szczecinie.