Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Magazynowy

Jesteś w trakcie poszukiwania pracy? Masz niewielkie doświadczenie w pracy magazynowej?

W takim razie ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz niewielkie doświadczenie w pracy magazynowej;
  • jesteś gotów do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • jesteś chętny do pracy i rozwoju.

Jeśli uważasz, że doskonale sprostasz tym wymaganiom, nie zastanawiaj się!

Praca w naszej firmie, to codziennie obowiązki, do których należą:

  • kompletowanie zamówień;
  • załadunek i rozładunek towaru.

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz nie tylko świetną pracę, ale także:

  • umowę o pracę – bezpieczeństwo, to podstawa;
  • odpowiednie wynagrodzenie – na początek 19,50 zł/h brutto;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu.

Jeśli czujesz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie, aplikuj już dziś.

Jeśli masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl