Kutno, Polska, Łódzkie Praca na magazynie, niepełny etat - nie wymagamy doświadczenia! :) - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service
+

Praca na magazynie, niepełny etat – nie wymagamy doświadczenia! :)

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Praca na magazynie, niepełny etat – nie wymagamy doświadczenia! :)

Darmowy posiłek
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Umowa o pracę
Międzynarodowa Firma
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Firma dla której poszukujemy pracowników na stanowisko pracowników magazynowych to globalny operator logistyczny z siedzibą w Belgii oraz lider na rynku usług logistyki, dedykowanej dla przemysłu petrochemicznego. Posiada ponad 5 mln mkw. powierzchni magazynowej w 160 lokalizacjach na całym świecie.

 

Poszukujesz dodatkowej pracy ? Świetnie, że do nas trafiłeś!

Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze  z elastycznym grafikiem! Możesz ją dopasować do swoich bieżących obowiązków! 

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciepły posiłek i napoje w miejscu pracy. Zadbamy żebyś czuł się u nas komforotowo 🙂 

Dodatkowo zapewnimy Ci szkolenie w pierszym dniu pracy. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia! Pokażemy Ci na czym polega praca! 

 

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przenoszenie worków z granulatem na palety – poszukujemyi gotowych do pracy siłaczy 🙂
  • ewentualna zmiana worka w momencie gdy będzie on uszkodzony 

 

Pewnie zastanawiasz się czego oczekujemy od Ciebie? 

Wystarczy nam Twoje zaangażowanie do pracy 🙂 

Jeżeli jesteś ambitną, pracowitą osobą  gotową do pracy w systemie dwuzmianowym i szczycisz się dobrą kondycją fizyczną – nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!