Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Chcesz przeprowadzić się za granicę i rozglądasz się za pracą?

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn, własny transport i znasz język angielski oraz niderlandzki na poziomie podstawowym?

Zobacz co możemy Ci zaoferować!

Szukamy Pań i Panów do pracy na produkcji spożywczej słonych oraz słodkich wypieków, zlokalizowanej w Temse.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za linie produkcyjną: pakowanie, pracę na maszynach, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Zatrudnienie odbywa się na podstawie polskiej umowy o pracę a stawka godzinowa zaczyna się od 14,48 Euro na godzinę brutto.

Zapewnione są również dodatki zmianowe:

zmiana poranna 0,54 Euro/h brutto, zmiana popołudniowa 0,61 Euro/h brutto, zmiana nocna 2,13 Euro/h brutto

Otrzymasz od nas kartę paliwową na pokrycie kosztów dojazdów do pracy, trzynastą pensję, a po przepracowaniu pełnych trzech miesięcy czeki żywnościowe w wysokości 8 Euro dziennie.

Jeśli oferta jest dla Ciebie korzystna nie zastanawiaj się!

Mamy dostępne tylko 2 miejsca!