+

Praca przy laminowaniu basenów – od 2100 euro brutto/mies. – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Praca przy laminowaniu basenów – od 2100 euro brutto/mies. – Belgia

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Poleceń
Kwaterunek

Jesteś doświadczonym laminiarzem?

Dodatkowo dysponujesz swoim własnym smochodem i język angielski nie jest Ci obcy? Świetnie! Aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

 

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie..

W kwocie 14 euro brutto/h z możliwością podwyższenia po okresie próbnym, umowę polską na zasadzie oddelegowania do Belgii oraz inne benefity pozapłacowe!

Dodatkowo osobom mobilnym przyznajemy kartę paliwową oraz dodatek w wysokości 100 euro brutto/miesięcznie (przy podwożeniu innego pracownika).

 

Za co będziesz odpowiedzialny:

Podejmując zatrudnienie będziesz odpowiadał m.in. za natryskowe laminowanie basenów, schodów i płyt ochronnych, przygotowywanie form do laminowania, mieszanie i nakładanie żelkotu oraz ręczne odpowietrzenie żywicy.

Chciałbyś poznać wiecęj szczegółów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego:-) 

 

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.