Praca przy produkcji sosów w Belgii – od 13,70 euro brutto/h

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Zakres obowiązków:

  • wypełnianie sosem odpowiednich opakowań
  • naklejanie etykiet na opakowania
  • pakowanie produktów do skrzynek, kartonów
  • czyszczenie lini produkcyjnej
  • modyfikacja lini produkcyjnnej przy zmianie typu poakowania bądź sosu

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość obsługi maszyn produkcyjnych (mile widziane)
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem do Belgii

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko – belgijskich
  • wynagrodzenie w wysokości 13,70 euro brutto/h i premie zmianowe
  • czeki żywieniowe (8 euro brutto za przepracowany dzień)
  • benefity w postaci karty paliwowej, opieki medycznej, trzynastej pensji
  • dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto miesiąc, przy podwożeniu pracownika)
  • system poleceń
  • pomoc w zoorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę polskojezycznego koordynatora na terenie Belgii

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika produkcji dla firmy zajmującej się produkcją sosów.