Pracownik Magazynowy (Reachtruck) – 12 euro brutto/h – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy certyfikowaną również na terenie Belgii. Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Pracownika Magazynowego (Operatora Wózka Reachtruck).

Posiadasz doświadczenie w pracy jako Magazynier – Operator Reachtrucka?

Dołącz do nas! Otrzymasz:

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (belgijskie wynagrodzenie, składki odprowadzane do ZUS-u)
  • wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h
  • 150 euro netto za polecenie Kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • 13. pensję (premię roczną)
  • kartę paliwową i dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski
  • opiekę naszego Koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako Magazynier i Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac magazynowych na terenie zakładu
  • obsługa wózka widłowego typu reachtruck