Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest polską agencją pracy (KRAZ 23286) certyfikowaną również w Belgii.

Firma, dla której prowadzimy rekrutację, została założona w 1991 roku i specjalizuje się w usługach logistycznych. W ostatnich latach dokonała wielu inwestycji. Obecnie zatrudnionych tam jest blisko 1.500 pracowników. Nasz Klient jest skoncentrowany na optymalizacji wydajności i podnoszeniu jakości swoich usług. Obecnie do oddziału firmy w miejscowości Londerzeel w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Magazynowego.

Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych, np. obsłudze wózka widłowego lub skanowaniu produktów
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • jest zameldowany w Polsce
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Dołącz do nas a otrzymasz:

  • możliwość pracy na pełny etat
  • umowę o pracę
  • stawkę godzinową 12,66 euro brutto oraz dodatek zmianowy 0,99 euro/h brutto
  • 150 euro netto za polecenie innego kandydata
  • 100 euro/mies. brutto za podwożenie innego pracownika
  • kartę paliwowądofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • premię roczną
  • opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Obowiązki:

  • skanowanie towarów
  • realizacja zamówień
  • umieszczenie produktów na paletach i przygotowanie do transportu (worki z żywnością do 25 kg)
  • obsługa wózka BT Toyota
  • kompletowanie zamówień