Polska, Łódź, Łódzkie Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT - umowa o pracę, 20 zł/h i bezpłatne obiady! - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT – umowa o pracę, 20 zł/h i bezpłatne obiady!

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Świetna lokalizacja
Darmowy posiłek
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski.

Obecnie dla naszego Klienta mający siedzibę w Łodzi szukamy osoby na stanowisko:

Pracownik magazynowy z UDT

lokalizacja: Łódź, Ofiar terroryzmu

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli:

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wraz z doświadczeniem!

Twoje przyszłe zadania:

  • rozładunek,załadunek towarów
  • inne prace pomocnicze na magazynie

Co otrzymasz?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany (6-14,14-22, 22-6)
  • wynagrodzenie w wysokości 20zł brutto/h
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • bezpłatne obiady
  • wolne weekendy
  • przyjazną atmosferę pracy i wypłaty zawsze na czas