KSSERVICE-2

Pracownik magazynowy – zarobki 3 300 zł brutto

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Pragniemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 300 zł brutto oraz atrakcyjne premie do 600 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku na poranną zmianę (8-16 lub 9-17)
  • świadczenia pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji

Oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe (nie muszą być UDT)
  • rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności obsługi komputera

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa komputerowego systemu magazynowego
  • przyjmowanie i wydawanie towarów oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy