KSSERVICE-2

Pracownik magazynu-jedna zmiana/umowa o pracę

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Może to właśnie Ty?

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office. Liczymy na Twoją komunikatywność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Dołącz do naszego zespołu!

Zaoferujemy Ci na start:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę konkurencyjnym wynagrodzeniem wraz z wysokim systemem premiowym. Zaoferujemy Ci pracę tylko na jedną zmianę 6:00- 14:00,  zapewniając wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku. Na starcie mamy dla Ciebie wstępne szkolenie wdrażające w obowiązki. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy.  U Nas zyskujesz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Twoje zadania:

opracowanie dokumentów dla Kurierów i Klientów oraz analiza wybranych parametrów w programie Excel. W zakresie obowiązków  będzie udział w rozładunku i załadunku paczek.

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy