KSSERVICE-2

Pracownik montażu – praca dla kobiet oraz mężczyzn – bez doświadczenia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Kandydatko / Kandydacie!

Jeśli posiadasz zdolności manualne i jesteś dyspozycyjna/-y do pracy od poniedziałku do piątku – WYŚLIJ CV!

Twoimi zadaniami będą:

pomocnicze prace montażowe, składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji, oklejanie opakowań zbiorczych.

Proponujemy:

  • minimum formalności – zatrudnienie na umowę zlecenie
  • stawkę godzinową 14,70 zł brutto
  • wolne weekendy – pracujesz od poniedziałku do piątku
  • pracę tylko na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • miejsce pracy z dogodnym dojazdem transportem miejskim (okolice centrum)
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • profesjonalne szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków
  • zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów

Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na posiadane doświadczenie, płeć oraz wiek.

Świetna lokalizacja
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Szkolenia