Pracownik/Operator produkcji (nawozy) – od 2200 euro brutto/mies. – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną na terytorium Belgii.

Klient, dla którego poszukujemy pracowników, to międzynarodowy producent nawozów mineralno — organicznych. Firma prowadzi sprzedaż swoich produktów w ponad 55 krajach. Cechą wyróżniającą jest dbałość o najwyższą jakość wytwarzanych produktów, dzięki stosowaniu lokalnych surowców, nowoczesnej infrastruktury oraz przestrzeganiu określonych norm.

Oferta:

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich (składki odprowadzane w Polsce a wynagrodzenie belgijskie)
  • 13 euro brutto/h, premia zmianowa, dodatki za pracę w nocy i weekend
  • system poleceń – za polecenie kandydata otrzymasz od nas 150 euro netto po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca
  • 13. pensja (premia roczna)
  • karta paliwowa, dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski, dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opieka naszego Koordynatora w trakcie Twojego zatrudnienia

Wymagania:

  • analogiczne doświadczenie
  • chęć długoterminowego zatrudnienia
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem

Obowiązki:

  • prace produkcyjne
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • podstawowa konserwacja urządzeń
  • usuwanie produktu z lini produkcyjnej
  • inne prace zlecone przez przełożonego