Belgia, Kuurne Pracownik Produkcji: 13,56 euro brutto/h - Belgia - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Pracownik Produkcji: 13,56 euro brutto/h – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Premiowy
System Poleceń

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii.

Historia firmy, dla której prowadzimy rekrutację, sięga lat ’40 XX wieku, kiedy to jej założyciel zaczął tworzyć rożki do lodów. Choć od tego czasu minęło wiele lat, firma nadal pozostaje rodzinna. Wraz z upływem czasu nasz Klient rozszerzał działalność i w 1987 roku podjął się produkcji przemysłowej.

Zakład pracy od 2002 roku jest zlokalizowany w miejscowości Kuurne w Belgii, a firma w dalszym ciągu nieustannie się rozwija. O jakości produktów oferowanych przez klienta świadczą certyfikaty: IFS oraz BRC na poziomie AA.

Opis stanowiska:

  • obsługa linii produkcyjnej przy wytwarzaniu rożków do lodów
  • pakowanie produktu
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracach produkcyjnych, zwłaszcza w przemyśle spożywczym
  • umiejętności pracy w szybkim tempie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • możliwości wyjazdu swoim samochodem
  • polskiego meldunku

Otrzymasz:

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • stawkę 1356 euro brutto/h
  • dodatki zmianowe

Oprócz tego oferujemy liczne dodatki pozapłacowe:

  • system poleceń: 150 euro netto za polecenie kandydata, po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni
  • 100 euro brutto/mies. w przypadku podwożenia innego pracownika
  • kartę paliwową
  • 13. pensję, tj. premię roczną
  • dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opiekę koordynata