KSSERVICE-2

Pracownik produkcji (laminowanie natryskowe) – od 14 euro/h – praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie elementów basenów z tworzywa (laminatu)
  • przygotowywanie laminatu
  • pokrywanie żywicą gotowych części
  • woskowanie oraz zalewanie żywicą form do włókna szklanego
  • praca z włóknem szklanym w zakresie cięcia oraz kładzenia

Nasze wymagania:

  • umiejętność obsługi maszyny Venus
  • doświadczenie w laminowaniu natryskowym – 2 lata
  • znajomość j. angielskiego
  • chęć podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę
  • 14,00 euro brutto oraz nadgodziny 21,00 euro brutto za godzinę
  • trzynastą pensję i prywatną opiekę medyczną
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii oraz pomoc przy zorganizowaniu mieszkania
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny w przypadku wyjazdu do Belgii samochodem

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja