+

Pracownik produkcji – nawet 2300 euro brutto/mies. – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Pracownik produkcji – nawet 2300 euro brutto/mies. – Belgia

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Poleceń
Kwaterunek

Kogo szukamy:

Poszukujemy Kandydatów, którzy są zmotywowani i sumienni!  Wystarczy że, znasz komunikatywnie język angielski i możesz poruszać się własnym samochodem! Dodatkowym atutem jest doswiadczenie w pracy na produkcji! 

 

Na co możesz liczyć?

Otrzymasz od nas polską umowę o pracę na warunkach belgijskich, stawkę w wysokośći 15,25 euro brutto/h (podstawa + premia zmianowa) oraz nasze wsparcie w trakcie Twojego zatrudnienia!

Zapewnimy Ci zakwaterowanie, kartę paliwową, dofinansowanie zjazdów do Polski oraz 100 euro brutto/mies w  przypadku podwożenia pracownika!

 

Dodatkowe pytania:

Chciałbyśo coś jeszcze zapytać? Zadzwoń do naszego Rekrutera 506 561 723, a on udzieli Ci szczegółowych informacji dotyczących oferty!

 

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.