KSSERVICE-2

Pracownik produkcji / obsługa elektronarzędzi

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Kandydacie!

  • Posiadasz zdolności manualne?
  • Obsługa elektronarzędzi nie jest Ci obca?
  • Odczytujesz rysunek techniczny lub chcesz się go nauczyć?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Zapewniamy:

konkurencyjne wynagrodzenie sięgające ok. 2400 zł netto oraz pewność wolnych weekendów. Pracujemy w godzinach 6-14 i 10-18. Przez okres próbny, który trwa 3 miesiące gwarantujemy umowę zlecenie, ale po tym okresie możesz liczyć na zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy przejrzyste warunki zatrudnienia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Twoje zadania to:

obsługa elektronarzędzi, nadzorowanie jakości produktów oraz dbanie o odpowiedni proces produkcji.

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Szkolenia