KSSERVICE-2

Pracownik produkcji (pakowacz wędlin)- wynagrodzenie 13,72 euro/h- praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało pakowanie mięsa wieprzowego na linii produkcyjnej oraz etykietowanie i weryfikacja jakości i szczelności zapakowanych produktów.

Wymagamy

Doświadczenia na stanowisku pracownika produkcji w branży mięsnej, znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu do Belgii samochodem.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,72 euro brutto za godzinę, płatne nadgodziny 150%. Dodatkowo zapewniamy pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, karty paliwowej, trzynastej pensji jak i opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja