Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Pracuj z nami i zyskaj!

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – już od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16,67 zł/h brutto
  • system premiowy (420 zł) – za frekwencję i jakość
  • możliwość nabycia doświadczenia w pracach produkcyjnych – nie wymagamy doświadczenia!
  • pracę zarówno dla kobiet i dla mężczyzn, także dla par – zabierz ze sobą kogoś z kim chcesz pracować
  • opiekę koorydnatora podczas całego okresu zatrudnienia

Szukasz pracy tylko na wakacje? Daj się poznać! Znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Do Twoich zadań będzie należało:

  • proste prace produkcyjne polegające na pakowaniu produktów w kartony
  • kontrola jakości produkowanego towaru oraz obsługa prostych maszyn

Oczekujemy:

  • chęci do pracy i zaangażowania i sumienności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (6-14, 14-22, 22-6) – praca według grafiku od poniedziałku do niedzieli

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Dołącz do nas – aplikuj już dziś!