Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcyjny.

Jesteś w trakcie poszukiwań pracy? Posiadasz niewielkie doświadczenie w pracy na produkcji?

Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz, jak niewiele wymagamy:

  • niewielkie doświadczenie w pracach produkcyjnych;
  • chęć do rozwoju i nauki;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Jakie obowiązki czekają Cię na naszym stanowisku?

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Pamiętaj, że jeśli czegoś nie potrafisz, wszystkiego Cię nauczymy.

Sprawdź, co możesz zyskać, dołączając do naszego zespołu:

  • umowę o pracę – stabilne zatrudnienie to podstawa;
  • odpowiednie wynagrodzenie – na początek 19,50 zł/h brutto;
  • pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy dla zregenerowania sił;
  • pracę w Poznaniu – lokalizacja też jest ważna.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie, nie zastanawiaj się i aplikuj już teraz!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl